0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Гарантія і повернення

Інтернет-магазин «Дизайн меблів» співпрацює тільки з перевіреними виробникам. Весь товар представлений в нашому магазині має гарантію, надану постачальником.

Рекомендації

Незалежно від обраного Вами способу доставки, є кілька обов'язкових дій, які потрібно виконати при отриманні товару перед тим як прийняти його: Оглянути зовнішній вигляд і цілісність заводської упаковки Оглянути всі скляні елементи і дзеркала на предмет цілісності (відколи, тріщини, подряпини і т.п.)

Оглянути всі фасади, на предмет різних дефектів (подряпини, відколи й т.п.) Перевірити комплектацію товару, колір, наповнення, кількість згідно бланка замовлення. Заміна перерахованих вище деталей після прийняття товару (меблів), відбувається за рахунок замовника. Зберегти всі документи, надані Вам нашою компанією і кур'єрською службою. 

Тільки після того, як ви переконалися в належній якості та стан доставлених виробів, підписуйте документи про прийняття доставки. В іншому випадку зв'яжіться з нами по одному з вказаних телефонів, і наш консультант допоможе Вам вирішити проблему, що склалася.

Умови повернення товару та грошових коштів

Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, вказаних в останньому пункті. При відмові транспортування товару в обидві сторони оплачує покупець.

Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд (в т.ч. одноразова заводська упаковка, яка не має пошкоджень і слідів розтину), споживчі властивості.

При відмові Покупця від Товару Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця. Повернення суми здійснюється шляхом перерахування на банківський рахунок Покупця з якого була здійснена оплата товару чи інший рахунок, повідомлений Покупцем. Протягом 10-ти робочих днів з моменту надходження товару на склад постачальника

Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його Покупцем (в т.ч. нестандартні розміри товару (за бажанням Покупця). Індивідуально-визначені властивості товару - відміну розмірів замовленого товару від розмірів, зазначених на сайті інтернет-магазину і т.п.

Для обміну або повернення товару належної якості покупцеві необхідно надати:

 • Товар, який не був у вживанні, в запечатаній заводській упаковці, що містить етикетку, паспорт, гарантійний талон.
 • Товарний чек (накладну).

Для обміну або повернення товару неналежної якості покупцеві необхідно надати:

 • Товар.
 • Товарний чек (накладну).
 • Упаковку, в якій доставлявся товар.
 • Виробничу етикетку / паспорт товару.

Гарантійне обслуговування не проводиться, якщо:

збірка, установка, підготовка вироби до експлуатації проводиться на дому особами, які не мають необхідних повноважень; виріб використовувався не за призначенням, або з порушенням правил експлуатації; виріб має механічні пошкодження, що виникли не з вини виробника; виріб має дефекти, отримані в результаті попадання чужорідних предметів, рідини або комах всередину вироби; ремонт виробів здійснювався уповноваженими особами з порушеннями вимог виробника і норм техніки безпеки.

Законодавча база

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупці мають право обміняти куплений у нас товар протягом 14 днів з дня покупки. Витяги з Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IV від 01.12.2005 р):

 • "Обмін непродовольчого товару належної якості проводиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек або касовий чек, виданий споживачеві разом з проданим зазначеним товаром.
 • "Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його споживачем"
 • "При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги".

УВАГА!

Будь ласка, перевіряйте комплектність і відповідність моделі і розміру матраца ваше замовлення. Якщо Ви не впевнені у виборі матраца, не розпаковуйте його, так як після зняття заводської упаковки матрац набуває статус б / у, після чого поверненню або обміну не підлягає! Гарантія на матраци: основа і наповнення згідно ГОСТ 19917-93

Доповнення N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):

 • подушки;
 • матраци;
 • наматрацники;
 • постільна білизна;
 • пледи;
 • ковдри;
 • пір'яні-пухові вироби;
 • інші постільні приналежності.