0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Список новин


І так у Вас радісна подія поява нового члена сім'ї. Діти це завжди радість посмішки сміх і багато нових приємних клопотів. Ваш побут і інтер'єр беззастережно змінюється. Потрібно думати про те якою буде територія вашого малюка будь то повноцінна дитяча або окрема частина кімнати.

Коли питання з розміщенням вирішене ви зіткнетеся з наступним завданням, вибір меблів для дитячої.


Як же вибрати меблі в дитячу?


Визначаємося зі стилем та кольором.

Здавалося б що складного вибрати колір меблів для дитячої кімнати. Дійсно, нічого складного, але потрібно враховувати що на малюка і його розвиток з самого народження впливає навколишній світ. І вкрай важливо підібрати правильний колір. В першу чергу багато батьків при виборі спираються на стать дитини. І діють за каноном рожеві персикові помаранчеві тони це для кімнати дівчинки, блакитні, зелені та фіолетові у хлопчика.


Також можна спиратися на те як впливає певний колір на психіку. Наприклад зелений сприятливо впливає на концентрацію, а ось червоний, колір активності і при цьому швидко стомлює.


Визначення кольору меблів в дитячій кімнаті важливий момент поставитися до цього відповідально виходячи з темпераменту вашого малюка, і того який ефект очікуйте. І будьте готові до того що через кілька років доведеться все міняти. Діти ростуть, а з ними їхні смаки і потреби.


Параметри меблів і вік дитини


Важливо правильно підібрати дитячі меблі вона повинна відповідати віку дитини і не виглядати громіздкі займаючи всю площу. Радимо хоча б на листку паперу прикинути що де буде стояти і скільки простору буде займати.

Вік малюка прямо впливає на вибір елементів інтер'єру. Наприклад якщо в кімнаті немовляти ставлять ліжко з бортами пеленальний столик комод або шафка то у дітей старшого віку все змінюється на ліжко стіл і стілець для творчих ігор, а при настанні шкільного віку, фантазії немає меж, дуже багато варіантів, але всі вони містять письмовий стіл і стілець так як попереду навчання.


У нашому магазині є універсальні дитячі меблі трансформери наприклад ліжко ведмежатко володіє здатністю трансформуватися в підліткове ліжко або ліжечко-трансформер Мишка має ще більше форм, вона сама по собі спочатку оснащена висувними ящиками комодом і пеленальним столиком. Її ви зможете перетворити в письмовий стіл або підліткову ліжко за бажанням. Такі варіанти значно економлять бюджет в майбутньому.


Матеріал меблів для дитячої


Меблі в дитячу повинні бути зручними яскравими і гарними. Разом з тим дуже важливо щоб вони були міцними і витримували підвищені навантаження, так як діти це стрибки біг і висока активність. І важливий аспект безпека і екологічність.

Самий екологічно чистий варіант для дитячої це меблі з дерева вони міцні і довговічні і дуже виграшно виглядають, але потрібно бути готовим до того що ціна буде вищою за середню. Також не забудьте уточнити про покриття якщо це лляне масло питань немає, а якщо лак то він обов'язково повинен бути на водній основі без формальдегіду.


Якщо Ваш бюджет скромніший можна розглянути покупку меблів з ДСП, але тут потрібно бути дуже уважними так як є недостатньо сумлінні виробники використовують низькоякісний матеріал який від навантажень пошкоджується, а це призводить до того що покриття порушується і виділяються шкідливі речовини. Не лякайтеся є і відповідальні фабрики, тому якщо Вам підходить дитячі меблі з ДСП то Вам необхідно запитувати сертифікати якості і тільки тоді робити покупку.


Увага: На що звернути увагу в сертифікаті?

Клас емісії в меблів повинен бути не нижче Е1 - це означає що зміст формальдегіду мінімально і можлива кількість виділення нешкідлива.МДФ -  є чимось середнім між матеріалами зазначених вище. На відміну від ДСП більш екологічний і абсолютно безпечний для здоров'я матеріал. Звідси і більш висока ціна на меблі з МДФ.


Металеві меблі найчастіше цей варіант використовують для дітей старшого віку. Властивості металу всім відомі - це міцність і висока зносостійкість і т.д. Найчастіше цей матеріал застосовується у виготовленні ліжок. При виборі орієнтуватися на свій смак.


Часто в інтер'єрі дитячої використовують м'які меблі - всілякі диванчики або крісла-ліжка. Вибираючи диван для дитячої зверніть увагу на наповнення і якість тканини.


Застосування простору дитячої кімнати


Дитяча кімната повинна бути розділена на зони, повинно бути місця сну і відпочинку, для занять і звичайно для ігор. Немає необхідності вибудовувати між зонами стіни просто повинний бути чіткий розподіл. Нерідко ситуація така що розгулятися ніде через невелику площу дитячої. А буває ще що кімната невелика, а дітей двоє, і завдання із зірочкою коли вони різної статі. Потрібно буде як то вмістити два ліжка два столи або один подвійний і визначити загальну ігрову зону. Якщо ні як не поміститися такий набір на допомогу Вам прийде Двох'ярусне ліжко або ж комплексно ліжко - гірка з робочою зоною.


Підсумок ... ..

Меблі для дитячої кімнати повинні бути в першу чергу безпечною і міцної з якісних екологічно чистих матеріалів з відсутністю гострих кутів і випираючих деталей.


Якщо у Вас залишилися питання і ви шукайте відповідний варіант комплекту меблів звертайтеся до наших консультантів ( ☎ +38 098 978 40 13+38 095 890 57 37 ) гарантуємо грамотну консультацію і допомогу у виборі.